Strona główna
Kazimierz Dolny
Aktualności
Kronika wydarzeń
Muzea i Galerie
Hotele, Pensjonaty
Bary, Restauracje
Trasy turystyczne
Historia, Zabytki
Miasta partnerskie
Mapy, Sztychy, Ryciny
Urząd Miasta
Archiwum
Wieści z Gapiej Góry
Linki, sznurki, troczki..
KALENDARIUM
prowadzenie strony
i zdjęcia:
Stefan Kurzawiński
MISS BULWARU
NADWIŚLAŃSKIEGO

Zdjęcia: Wojciech Malina


Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

© Copyright by
STUDIO Art & Design


Festiwal Filmowy i Artystyczny Lato Filmow - Kazimierz 2000.Autor plakatu:Piotr Fąfrowicz FESTIWAL FILMOWY I ARTYSTYCZNY LATO FILMÓW
Kazimierz Dolny 4 - 13 sierpnia 2000r.

Podobnie jak w roku ubiegłym, w naszej witrynie będziemy relacjonować przebieg najważniejszych wydarzeń tegorocznego Lata Filmów, korzystając z materiałów uzyskanych z Biura Festiwalu oraz ścisłej współpracy z codziennym pismem festiwalwym - Bulwar Nadwiślański.
      Stefan Kurzawiński
ORGANIZATORZY:
DYREKTOR FESTIWALU - Roman Gutek
PRZEWODNICZĄCY RADY FESTIWALOWEJ - Sławomir Rogowski
V-ce DYREKTOR d/s PR - Maciej Zabojszcz
- BPiM FILMAR
DYREKTOR PRODUCENT FESTIWALU - Krzysztof Paduch
ZAKWATEROWANIE GOŚCI I DZIENNIKARZY - Grażyna Chyrchel
REDAKTOR "BULWARU NADWIŚLAŃSKIEGO" - Maciej Mazur
1. KALENDARIUM PROJEKCJI FILMOWYCH
2. PROGRAM IMPREZ ARTYSTYCZNYCH

LATO FILMÓW - RUSZYŁO

Rozmach z jakim podjęto przygotowania do tegorocznego, szóstego już z kolei, Festiwalu Filmowego i Artystycznego - Lato Filmów w Kazimierzu nie ma precedensu, powiedział Maciej Zabojszcz - v-ce dyrektor d/s PR. Składają sie na to zarówno bogata oferta programowa, jak również, a może przede wszystkm klimatyzowany namiot, mogący pomieścić 600 widzów. Nareszcie nie powinno więc być większych problemów z kupnem biletów na wybrany seans, a staranny dobór repertuaru powinien zaspokoić nawet najbardziej wybrednych widzów.
Na zdjęciach poniżej zarejestrowaliśmy kolejne fazy montowania konstrukcji i powłoki namiotu. S.K.


Z okazji szóstego jubileuszu naszej gazety ogłaszamy specjalny konkurs dla stałych czytelników. Kto ostatniego dnia festiwalu przyniesie do redakcji komplet tegorocznych "Bulwarów", dostanie od nas moc niespodzianek, kolorowe gadżety i inne wystrzałowe prezenty. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, więc codziennie chwytaj "Bulwar"! To nie koniec. Kto przyniesie zszywkę wszystkich egzemplarzy naszej gazety, jakie ukazały się do tej pory, dostanie katalog, plakat, buziaka, napiszemy o nim artykuł, pokażemy w internecie, a rękę uściśnie mu dyrektor Zabojszcz.

Ale kino! To największy namiot kinowy w Polsce. 900 metrów kwadratowych powierzchni, 13 metrów wysokości. Prawie siedemset miejsc siedzących plus kilkadziesiąt - no, powiedzmy - stojących. Nad tym, aby filmy oglądało się w komforcie czuwa pięć wielkich klimatyzatorów. Doskonały obraz gwarantuje perełkowy ekran najnowszej generacji, a dźwięk - cyfrowy system DolbyStereo. Ekran ma 13 metrów szerokości i ponad trzy metry wysokości. Namiot obsługuje pięćdziesiąt osób. Odpadają też kłótnie o bilety. Sprzedaż nadzoruje specjalnie sprowadzony z warszawskiego "Muranowa" system komputerowej rezerwacji miejsc. Z "Muranowa" przyjechały również arcywygodne fotele, które stanęły na profesjonalnie podwyższonej podłodze. KAHHA

  4 SIERPNIA - PIĄTEK
  5 SIERPNIA - SOBOTA
  6 SIERPNIA - NIEDZIELA
  7 SIERPNIA - PONIEDZIAŁEK
  8 SIERPNIA - WTOREK
  9 SIERPNIA - ŚRODA
10 SIERPNIA - CZWARTEK
11 SIERPNIA - PIĄTEK
12 SIERPNIA - SOBOTA
13 SIERPNIA - NIEDZIELA
4 POWRÓT