Strona główna
Kazimierz Dolny
Aktualności
Kronika wydarzeń
Galerie i wystawy
Hotele, Pensjonaty
Bary, Restauracje
Trasy turystyczne
Historia, Zabytki
Miasta partnerskie
Urząd Miasta
Archiwum
Linki, sznurki, troczki..

prowadzenie strony
i zdjęcia:
Stefan Kurzawiński

Głosuj na naszą stronę w
Kaboom Top WWW
Plus! Minus! Głosuj! Serwis Internetowy Kaboom! Serwis Internetowy Kaboom - Kaboom Top WWW

© Copyright by
STUDIO Art & Design


ARCHIWUM - KSIĘGA X
KOREAN CHAMBER ENSEMBLE - W KAZIMIERSKIEJ FARZE.
- W piątek 30 czerwca w Farze wystąpił z koncertem Korean Chambre Ensemble. Zespół przyjechał do Polski wprost z Nowego Jorku rozpoczynając tu - w Kazimierzu Dolnym! - swoje europejskie tournee. Dalsze koncerty odbędą się w Łazienkach, w Wilanowie, w Toruniu, Kielcach, Kamieniu Pomorskim oraz w Gdańsku - a następnie w Berlinie, Paryżu, Wiedniu, Monachium, Zagrzebiu. S.K.GALERIA BOHEMA. Katarzyna Velinov - Szklane obrazy.
...Już po raz kolejny Galeria BOHEMA zaskakuje formą wernisaży. Prezentacji prac artysty towarzyszą bowiem wyszukane zakąski i napitki, a czas upływa w takt muzyki.
Tym razem ciekawe witraże - obrazy, prezentowała Katarzyna Velinov. Niebanalna forma i kolorystyka jej prac, skłaniają do żartobliwego przypuszczenia /patrz zdjęcie u dołu/ że pani Katarzyna otaczający ją świat postrzega właśnie przez pryzmat barwnych szklanych okruchów, z których potrafi wyczarować swoje kolorowe kompozycje.
Jak przystało podczas Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych, do taktu przygrywała siarczyście kapela "Konkret" Zbigniewa Stempnia z Poddębic .....
S.K.